Lühike ja tõhus I veerand

Ainult seitse nädalat ja läbi see esimene veerand saigi. Poisteklubi ootas kannatlikult ilusat ilma, et metsas (loodus on siin ilus!) oma mänge teha. Ilmaootuse käigus said „rebased“ ristitud ja pingsa võistluse käigus Johnnyle uus asepresident Kenno appi valitud. Siis muutus külm ja vihmane sügis hilissuveks ja Poisteklubi saigi metsa. Põnev on pimedas võpsikus, vaid mõne taskulambi valguses luurekat mängida!

Ilm lubas jalgrattaretki teha, kahel korral käisime Siniallikate juures. Vihm ootas sadamisega ja lubas ära teha lõbusa spordipäeva. Sõprust Viskla külakeskuse noortega kinnitasime toreda ühise tantsuõhtuga, juba jälle jäi Kose Teatajasse sellest „märk maha“. Tüdrukud hakkasid jälle nabatantsu trennis käima.

Sügise sünnipäeva peol oli kõike: laule, tantse, luuletusi ja 1. klassi lapsed said juba väikese näidendiga laval ära käia. Poisteklubi õhtul õppisime kõik, kuidas pimeda inimesega käituda ja kuidas teda abistada.

Muusikanädalal kuulasime igal õhtul Arvo Pärdi muusikat ja mihklipäeval oli küpsetiste konkurss. Lemmikmuusika õhtu oli seekord parim – nii sõbralik! Rahvusvahelise muusikapäeva puhul mängis sama muusika vahetundide ajal ka sisehoovis. Õpetajate päeval andsid 1. tunni Kose Gümnaasiumi noored – neid tuli nii palju (toimus tung!), et mõnda tundi tuli lubada kolm „õpetajat“.

Sportlased käisid jooksukrossil Kiigemetsas, tulid tagasi, nagu neil kombeks, rohkete medalitega!

Portreefilmi meie endisest õpetajast Rein Keskpaigast näitas filmi looja Andres Õis, õpetaja Rein oli ise ka kohal. Pasunakoori kontserdile tulid ka sõbrad Visklast. MTÜ Banaanikala esitas A. Puškini „Muinasjutu kuldsest kalakesest“ – värssides, nukkudega, klaverimängu ja tantsuga. Samal õhtul tantsisime Kortsutaltsutajate saatel ja lõpuks ka nendega koos! Oli tõeliselt kuum õhtu!

Mida veel? Ahjaa – igal päeval olid ka tunnid ja vahetunnid ja töötunnid ja ringitunnid ja …

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS