Meie võidukas KEAT meeskond preemiareisil

September 2013 Kevadel Tallinna ja Harjumaa koolide päästevõistlustel saavutatud teine koht andis meie Kosejõe meeskonnale preemiaks tasuta pääsme Nõmme seiklusparki. Kuna suvi oli juba hakul, otsustasime külastuse sügiseni edasi lükata. Imeilus septembrikuu andis selleks ka suurepärase võimaluse.

Nõmme seikluspark oma väga kauni ja hoolitsetud ümbrusega on kindlasti vaatamist ja proovimist väärt.

Meie õpilastest polnud kellelgi varasemat seikluspargi kogemust ja sellepärast kuulati hoolega instruktori õpetussõnu ja nõuandeid.

Rihmad kinnitatud ja järele proovitud, mindigi esimesele rajale. Algul olid ka tublimad hädas tasakaalu ja ebakindla pinnaga. Osa tüdrukuid otsustas isegi lõpetada, aga kui oldi veidi julgust kogunud, võitis seiklus- ja uudishimu esialgse hirmu. Poisid olid muidugi osavamad ja kiiremad. Mõni suutis isegi tüdrukuid raskematest kohtadest üle aidata, olgugi, et seejuures ei jäänud väikesed marrastused ja sinikad tulemata. Kahe tunniga said kõik kuus rada poiste ja 2-4 rada tüdrukute poolt läbitud. Viimane rada lõppes ligi saja meetrise õhusõiduga umbes 12 m kõrguselt alla üle suure tiigi, mille vesi oli nii selge, et paistsid põhjas olevad veetaimed.

Ülimalt rahulolevate, üksjagu väsinud ja kangesti näljastena ronisime oma bussi, kus kaasavõetud võileivad ja joogid kadusid kui vesi kuumale kerisele.Katri Saliste grupijuht

Highslide JS Highslide JS