September 2012

Kõik on uus septembrikuus. Poisteklubi uue presidendi valimiseks korraldati koguni kaks hääletamisvooru, ometi said kaks poissi võrdselt hääli. Poisteklubil on nüüd kaks presidenti korraga – Marvin ja Egert.

Kool on ägedalt käima läinud, kõik mis mõeldud, see ka tehtud. Vihma vahele mõnus ja sõbralik spordipäev peetud, jalgratta vigursõitu vihma käes veetud. Vihma eest varjus on filmi vaadatud, klubiõhtutel diskot tantsitud.

Mihklipäeva aegu toome traditsiooniliselt oma tiigist purskkaevu välja ja paneme talvekorterisse. Ka seekord leidus julgeid poisse, kes külma vett trotsides reipalt raske skulptuuri kaldale toimetasid.

Mihklipäeva eelsel teisipäeval oli traditsiooniline sügiskompositsioonide näitus kooli fuajees, sügisehõngu ja –värvi olid teiste seas „Sügisesed vingerpussid“, „Sügispäikese pesa“ ja „Lillesalat“.

Kolmapäeval oli päeval traditsiooniline nunnunäitus. Kuna sel suvel-sügisel on ikalduse nägu, siis suurima „nunnu“ võistluse asemel oli „Salatinunnu konkurss“. Seekord valmistasid oma salati ka kõik kasvatusrühmad, kes pakkusid tõsist konkurentsi õpetajatele. Vaatamisel-hindamisel-degusteerimisel käis terve kool, salajasel hääletamisel sai enim hääli 1. rühma puuviljasalat (juhendaja õp. Ingrid Joona). Õp. Vainu salatid jäid väga napilt 2.,3. kohale. Mihklipäeva teemanädala lõpetas klubiõhtu rahvalikus stiilis, kus regilaule lauldes ja laulumänge tantsides lustis terve koolipere koos.

Kahro Kivilo,

huvijuht (uus).

Vaata pilte siit!