Jõulud meie koolis 2010

Veerandi viimane nädal oli meie koolis väga kiire. Esmaspäeval käis noorte päästering Tallinnas tutvumas Päästeameti Demineerimis- ja häirekeskuse toimetamistega.

21. Detsembril toimus laste omavalmistatud käsitööde näitus-müük „Ise tehtud, hästi tehtud“. Tehtud tööde vastu oli huvi väga suur. Oli väga kauneid jõulukaarte, puidutöid, kudumeid ja muid huvitavaid näputöid. Eriti hästi läksid müügiks kaltsuvaibad.

Õhtupoole toimus algklasside jõulukontsert, kus lapsed said esitada kõike, mida nad kahe esimese veerandiga õppinud olid. Oli palju ilusaid laule ja luuletusi. Peale seda olid rühmades väikesed jõuluõhtud.

Nädala peasündmus oli loomulikult kolmapäev, 22.detsember. Juba hommikust peale oli kiireid toimetamisi. Jõuluhommik I-VI klassi lastele. Erinevad töötubades valmistati piparkooke, vaadati filme, pandi õue jääküünlaid, toimetati kunstiklassis ja tehti palju muud huvitavat.

Õhtul toimus kooli jõulupidu, kus esinesid lapsed laulude ja luuletustega. Õhtut juhtisid päkapikud PIM ja POM koos JÕULUMEMMEGA. Loomulikult ei puudunud ka jõuluvana, kes lastele oma suurest kingikotist maiustusi jagas. Peale seda said kõik diskol oma tantsuoskusi näidata.

Suured tänud kõigile õpetajatele, kasvatajatele ja lastele toreda jõulunädala eest!