Seiklusterohke märts

Koolivaheaeg tegi märtsikuu pisut pooleks. Päikselised päevad, pakane ja paks lumi pikendasid talve, suusatati himuga ja võideti õpetaja Helen Tuisu tublil eestvedamisl EEO talimängudel Otepääl hulgaliselt kõige säravamaid medaleid. Päästeringi liikmed käisid Soomes noorte päästeala võistlustel Rescue Race 2013. Sisukad emakeelepäevad kestsid koguni kaks nädalat, lisaks lugemisele ja kirjutamisele meenutasime, kuidas tuli „Kevade“, kooli näitering esitas katkendi nööpide kadumise loost, kunstiõpetaja Margit Mikk tutvustas raamatukujundamise põnevat maailma. Poisteklubi pidas plikadepäeva, Kose muusikakooli akordioniklass andis armsa kontserdi, „Punamütsikest“ esitas Kehra Nukk. Traditsiooniline HEV laste lauluvõistlus toimus Märjamaal. Oli kõrgetasemeline laulufestival, meie poolt esinesid Merilyn (saavutas I koha), Laure (saavutas II koha), Aimika ja 2. rühma poisteansambel. Pärast kevadvaheaega saabus priiuse põlistumise päev. Hommikul laulsime hümni ja terve päeva kandis terve koolipere rinnas sinimustvalget. Pühadenädala sissejuhatuseks näitas Poisteklubi õhtul kuulsat rokkooperit „Jesus Christ Superstar“.