Matemaatika ainepäevad

Aprillikuu on naljakuu ja seoses sellega olid traditsioonilised matemaatika ainepäevad tavapärasest erinevad. Harjumuspärane arvutamine asendus mängimise, meisterdamise, nuputamise ja osavusülesannete lahendamisega.

Koostöös 8. Klassi õpilastega avaldasime seinalehe „Vallatu matemaatika“, mida ilmestasid lisaks tööõpetuse tundides rühmatöödena valmistatud maketid „Kindlus“, „Linn“ ja „Mängumaja“.

Kose Gümnaasiumis võttis meid vastu Kaido Põrk, kes tutvustas meie lastele robootikaringi tegemisi. Proovisime ise kätt ja uurisime teiste õpilaste poolt tehtut.

Ainepäevade raames toimus õpetaja Aime Pekki eestvedamisel näidendi „Kaks pluss kaks, kas ainult matemaatika?“ esmaesitlus, millega plaanitakse minna võistlustulle Tartusse.

Et nädalale värvi anda, plaanisime oma tegemiste vahele seekord ka stiilipäevad (tegusad triibud, ruut ruulib, pallid pildis). Plaanitu visualiseerimiseks kandis enamik kooliperest teemakohast riietust või sobivaid aksessuaare (rätid, lipsud, peapaelad).

Toimetusi ja ettevõtmisi jätkus terveks nädalaks. Aitäh kõigile, kes ainepäevade õnnestumisse panustasid ja hoogsalt kaasa lõid.

õp. Anneli Areng

Highslide JS Highslide JS Highslide JS