03.02 2015

Põnev pärastlõuna Megazone seiklusmajas

Kunagine Nõmme seikluspargi külastamine meeldis meie õpilastele väga. Kohe aasta algul tuli pakkumine Megazon’i seiklusmajalt ja peale väikest nõupidamist, otsustasime pakkumise vastu võtta. Kaheteist-eurone sooduspakett ( tavahind 34€) sisaldas nii lasermängu, seiklusparki kui ka sõitu segway’ga. Õpilased maksid igaüks viis eurot ja ülejäänud summa koos transpordiga kattis Kosejõe Kool. Meid oli kümneliikmeline grupp vanemate klasside õpilastest.

Algul instrueeriti meid põhjalikult ohutustehnikas ja kontrolliti üle kõikide teadmised ja varustuse turvalisus. Poisid asusid kohe seiklusrada proovima, tüdrukud aga eelistasid esialgu segway’ga sõitu harjutada. Selleks ajaks, kui poistel oli seiklusrada läbitud, oli ka tüdrukutel kaherattalise tasakaalusõidukiga sõit selge. Ootamatult suurt lõbu pakkus kõigile suurde vahtkummi-kuubikutega täidetud kasti hüppamine. Seal möllati ennastunustavalt. Seikluspargile järgnes lasermäng, kus kaks võistkonda oma vahel jõudu ja osavust mõõtsid. Siingi oli tegemist uue varustuse ja uute juhtnööride tundmaõppimisega. Peale adrenaliini tõstvat ja pingutust nõudvat tegevust oli meie käsutuses eraldi puhketuba koos kahe kannu jaheda morsiga, kuhu kõrvale sai ostetud küpsist ja söödud koolist kaasa võetud kohukest. Oli tore pärastlõuna, kus oli tegevust, nalja ja sai ületatud nii mõnigi kartus ja hirm. Kuhu järgmine kord, oli kõigil meelel ja keelel!

Katri Saliste

8/9 klassi juhataja