November oli põnev.

Highslide JS Oktoobri viimased päevad olid II veerandi esimesed päevad. Algul õppisime tuleohutust loengus, õppuse tegid meile majandusjuhataja Kalev Kotkas ja Priit Jõgisoo päästeametist, paar päeva hiljem – juba novembris – mängisime päriselt läbi evakueerumise. Tulemustega võib rahule jääda: kõik teadsid, kuhu ja kui ruttu tulekahjualarmi korral koguneda.

Hingedeaja alguses kuulasime klassikalist muusikat ja vaatasime põnevat sõnatut filmi „Baraka“. Mardinädalal oli mulje koolist üpris pidulik – oli lipsu ja pintsaku nädal, enamus poisse olid lipsuga kõik päevad. Traditsioonilist „Mardi Jõumehe“ konkurssi aitasid läbi viia kehalise kasvatuse õpetajad Helen Tuisk ja Priit Palo, tiitlit kaitses Kristjan. „Väikese Jõumehe“ tiitli võitis Orvar napilt, ühe punktiga. Mardisimmanil proovisid poisid ka käesurumist ja vägikaikavedu, enne autasustamist tantsisime laulumänge, lusti oli palju.

Koolis käis päevapiltnik klassipilte tegemas, seekord kutsusime kooli sünnipäeva auks ühispildile ka kõik kooli töötajad.

Ilm läks kuivemaks, saime oma mõisapargi edukalt puhtaks riisuda. Bussitäis lapsi käis Tallinnas teatris: projekti „Aitan lapsi“ kaudu saime vaadata Draamateatri etendust „Varastati oranž jalgratas“. Õpetaja Helen Tuisk viis sportlased Tallinna EVPISL kergejõustikuvõistlustele, tagasi tuldi medalite ja karikatega: Marvin ja Tony I koht, Kristjan, Kelly ja Gilbert II koht, Kenno III koht. Kuna O. Lutsu „Kevade“ ilmumisest sai tänavu 100 aastat, siis ühel hommikul oli külas Toots (õp. Lusti), kaasas ehtne ja elus kukk! Õhtul vaatasime filmi ja klubiõhtul oli selleteemaline viktoriin, kõik soovijad said katsuda viiulit ja kannelt. „Arno“ sai peast ütelda salmi, „Tõnisson“ aja peale saia süüa ja „Toots“ „Teelet“ tantsima paluda.
Highslide JS