Hea õpetaja kuu - oktoober 2012

Oktoober oli muuhulgas ka hea õpetaja kuu. Tegemisi oli oi kui palju! Kuna 1. oktoober on rahvusvaheline muusikapäev, siis oktoobri esimene nädal oli muusikanädal. Iga päev oli klassikalise muusika veerandtund, enne õppe-ettevalmistustundi kogunesime saali ja kuulasime Vivaldit, Raveli, Ellerit, Hatšaturjani. Muusikaklubis oli kõike – pilte ja salvestusi varasematest aegadest, laulude äraarvamise viktoriin, lõpuks laulsime koos „Sügis, juba langevad lehed“.

Õpetajate päeva auks töötas huvijuhi toas „postkontor“, kus lapsed said saata oma õpetajale tervituse kas paberkandjal või elektrooniliselt. Need pedagoogid, kes leidsid üles oma kooliaegse pildi, jäädvustati albumisse ja õpetajate päeva kontserdil pidid lapsed ära arvama, kes on kes. Pärast kontserti proovisid mõned õpilased, mis tunne on olla õpetaja.

Tööle hakkas päästeametiring Jaanus Jaago juhtimisel.

Poisteklubi mängis kaks kolmapäeva järjest oma lemmikpallimängu ja veerandi viimasel nädalal näitas filmi „Arabella, mereröövli tütar“.

Õpetaja Helen Tuisk käis kooli koondisega jooksukrossil Kiigemetsas – meilt oli 10 sportlast ja saadi 7 medalit! EO mängudel Rakveres võideti jalgpallis 3. koht.

Seekord oli oktoobrikuu meil ka teatrikuu: külas käisid „Suss-Sepad“, klubiõhtul tegime ise teatrit (etüüdide ja pantomiimiharjutustega sai palju nalja) ning bussitäis lapsi käis Viimsi Harrastusteatris vaatamas lasteetendust "Tom Sawyeri seiklused".