Neljateistkümnendat korda toimus Suur Paunvere Väljanäitus ja Laat. Väljanäitus on ajapikku kuulsust kogunud üle Eesti ja tänavu osales pea kakskümmend kooli oma laste töödega näitusel. Oli uhkeid puuesemeid, tütarlaste näputööd ja erinevat sorti aiasaadusi, mis kasvult teistest peajagu üle. Sellel aastal oli ka Kosejõe kool kohal. Meie lastelt oli näitusel toredaid puu- ja papitöid, uljaid hernehirmutisi, kaunilt kujundatud korve puuviljadega. Õpetaja Margit Mikk valmistas meie kooli tutvustamiseks nägusa plakati. Laste töid juhendasid õpetajad Marju Avald, Anne Suitso, Raine Savolainen ja Jüri Vainu. Auväärse zürii otsusega autasustati viit kooli kiitusekirjade ja viierublastega. Meie kool oli nimekirjas esimene.

Paunveres käis
Jüri Vainu