6. veebruar

TALISPORDINÄDAL KOSEJÕEL

02.-06. veebruaril toimus Kosejõe Koolis, juba traditsiooniks saanud, talispordinädal. Nädala eesmärgiks oli anda õpilastele võimalus teha üheskoos midagi huvitavat ja kasulikku ning propageerida sportlikku eluviisi. Õpilastel oli võimalus nende päevade jooksul proovida rohkem kui vähem füüsilist pingutust nõudvaid tegevusi. Tähtis roll oli seekord ka meeskonnatööl, kus oli vaja valida endale meeskond, panna sellele nimi ning selle meeskonnaga ka oma võimed ning oskused proovile panna.

Esmaspäeval toimus kelgutamise teatevõistlus, teisipäeval lumine köievedu, kolmapäeval suusatamise teatevõistlus, neljapäeval jalgpall lumes ning reedel väike autasustamine. Iga osaleja sai diplomi (või isegi mitu) ja suu magusaks ning kõik võisid enda üle uhked olla. Kuigi võibolla nii mõnelegi üritusele tuldi kehva tujuga, siis võistlusind hajutas selle üsna kiiresti ja võistluse lõppedes oli kõigil hea tuju ja rõõmsad näod