4. veebruar

Meie kooli ja Kose Gümnaasiumi algklassi õpilaste vahel on kujunenud traditsiooniks külastada üksteise näitemängude etendusi.

Selle aasta 4. veebruaril oli meie 1.-6. kl. ja toimetulekuklassi õpilastel meeldiv taaskohtumine Kose Gümnaasiumi 4a ja 4b kl. näitlejatega.

Me saime nautida imetoredat muusikali „ Lumekuninganna“. Massistseenides oli laval üle 40 tegelase, kaunilt kõlasid solis-tide laulud ja jõuliselt laulis kogu trupi ühendkoor.

Meeldejäävad olid ka tantsuseaded, kus tegelased said väljen-dada oma meeleolu tantsu kaudu. Röövlipoiste ja lumehelbe-keste tants oli emotsionaalne, veenev ja nauditav.

Osatäitjad kandsid kauneid kostüüme ja helitehnikud toetasid lavastust pilkuköitvate valgusefektidega.

Meie õpilased said rikkamaks veel ühe teatrielamuse poolest.

Täname oma sõpru ja nende juhendajaid meeldiva etenduse eest!

Õp. Aime Pekki