Vallatu veebruar

Highslide JS Veebruar algas harivalt – KEAT-projekti raames saime väga õpetliku õppetunni, kuidas raudtee ääres end ja teisi ohtude eest hoida.

Mao aasta algusele pühendatud puhkeõhtul õppisime mõne sõna hiina keelt ja tegelesime muidu ka kalendriloomadega, disko oli alguses hiina muusikaga.

Ilm oli jälle meie poolt ja talispordinädal oli põnev: lisaks suusatamisele ja kelgutamisele toimus lumejalgpall, täiesti ilma käsuta tekkis tiigijääle ja tiigikaldale lumememmede iludusvõistlus. Rahvahääletus tunnistas kõige kenamaks Orvari ja Anna-Liisi tehtud memme.

Vastlapäeval lasksime liugu, sõime traditsioonilisi vastlatoite ja mängisime-tantsisime nagu Kosejõekoolis alati kombeks.

Sõbrapäeva puhul vahetasime sõbrapäevakaarte oma Soome sõpruskooliga, igal vahetunnil töötas sõbrapäeva postkontor, õhtul oli kõige sõbralikum disko kui soovilugude vahele üksteisele häid soove sai soovida. See nädal sai ka videole jäädvustatud.

Highslide JS Kutsevalikunädalal toimusid ekskursioonid naabruses asuvatesse tootmisettevõtetesse ja võisteldi tööõpetuses.

Poisteklubis lauldi isamaalisi laule, Eesti Vabariigi 95. aastapäeva auks toimus Kose Kiriku Pasunakoori kontsert ja järgmisel päeval kontsert-aktus, teiste esinejate seas tegi rõõmsa üllatuse 9. klassi ansambel.

Meeleolukas retk nädal hiljem Valgehobusemäele andis jõudu ja vajalikku uut hingamist, sest sama päeva õhtul solistide kontserdil kuulas lauljaid ka žürii – muusikaõpetaja-huvijuht Anne Kruuse Kose Gümnaasiumist, meie õpetajad Sirje ja Ilme. Nemad aitasid välja valida lauljad ja laulud vabariiklikule lauluvõistlusele.

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS