Menu

Õppetöö

Tunniplaan 2018/2019

Üldtööplaan 2018/2019

Füüsilist arengut korrigeerivate tundide kava 2018/19

Logopeedide tundide ajakava 2018/2019

Trimestrid 2018/2019:

I trimester             3. september 2018 – 30. november 2018        I trimestri kokkuvõte

II trimester            3. detsember 2018 – 8. märts 2019

III trimester          11. märts 2019 – 11. juuni 2019

2018/2019. õppeaasta koolivaheajad on järgmised:

I vaheaeg 22. oktoober 2018. a kuni 28. oktoober 2018. a;

II vaheaeg 24. detsember 2018. a kuni 6. jaanuar 2019. a;

III vaheaeg 25. veebruar 2019.a kuni 3. märts 2019. a;

IV vaheaeg 22. aprill 2019. a kuni 28. aprill 2019. a;

V vaheaeg (v.a lõpuklassid) 12. juuni 2019. a kuni 31. august 2019. a.

Haridus- ja teadusministri määrus

2018/2019. õppeaasta õppeperioodid

Tundide ajad

ESMASPÄEV                TEISIPÄEV - NELJAPÄEV
1. tund 09.25 - 10.10 1. tund 08.30 - 9.15
2. tund 10.20 - 11.05 2. tund 9.25 - 10.10
3. tund 11.15 - 12.00 3. tund 10.20 - 11.05
4. tund 12.10 - 12.55 4. tund 11.15 - 12.00
söögivahetund 5. tund 12.10 - 12.55
5. tund 13.15 - 14.00 söögivahetund
6. tund 14.10 - 14.55 6. tund 13.15 - 14.00
7. tund 15.05 - 15.50 7. tund 14.10 - 14.55
oode 8. tund 15.05 - 15.50
8. tund 16.00 - 16.45 oode
9. tund 16.00 - 16.45 9. tund 16.00 - 16.45
  10. tund 16.55 - 17.40

REEDEL algavad tunnid kell 08.30 ja lõpevad kell 11.05 ning seejärel lõunasöök. Bussid kojusõiduks väljuvad kell 11.30.

Hommikusöök kell 08.00; õhtusöök kell 18.45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klassikomplektid 2018/2019:

1./4. klass - klassijuhataja Aime Pekki;

2./3.klass - klassijuhataja Kadrin Põldma;

5. klass - klassijuhataja Anneli Areng;

7./9. klass - klassijuhataja Siiri-Külli Kärner;

8. klass - klassijuhataja Helen Tuisk;

1./8. toimetulekuklass - klassijuhataja Marju Türnpu.

 

Rühmad ja kasvatajad õpilaskodus:

1. rühm (4. - 9.klassi poisid, õpilaskodu III korrus) - kasvatajad Marju Avald ja Sirje Viigipuu;

2. rühm (1. ja 3. klassi poisid, 1. - 9.klassi tüdrukud, õpilaskodu II korrus) - kasvataja Ilme Veinberg ja Sirje Viigipuu.

 

 

 



laugh

2017/18 õppeaasta valikeksami õppeaine ja vorm

2017/18 õppeaasta kinnitatud eksamiplaan

Kosejõe Kooli õpilase päevakava 2017/2018

Tunniplaan 2017/2018

Õppeperioodid 2017/2018

2017/2018 õppeaasta koolivaheajad

Trimestrid: 

I   01.09.2017 - 01.12.2017      I trimestri kokkuvõte siit

II  04.12.2017 - 09.03.2018      II trimestri kokkuvõte siit

III 12.03.2018 - 12.06.2018      III trimestri kokkuvõte siit

Õppeaasta kokkuvõte siit