Teated

Kevadkontsert õnnestus

Postituse lisas Silme Kiin 05 Jun 2017
Teated >>

Eesmärgiks oli anda igale klassile esinemisvõimalus, samuti muusikaringis kogu õppeaasta jooksul usinalt osalenud lauluhuvilistele.

Kontserti kureeris huvijuht Kahro Kivilo.

Iga klass või klassi esindus/esindaja esitasid ühe laulu omal valikul, seejärel sai sõna direktor parimate ja tublimate tunnustamiseks. Tänavu oli iga klassi jaoks komplekteeritud oma «kingikott» kevadises meeleolus, kus sees kiitus- ja tänukirjad heade õppetulemuste ning käitumise eest, kooli esindamise eest võistlustel, laulu- ja näitekonkurssidel, oma tänukirjad oli koostanud ka kooli huvijuht ning iga tubli laps sai preemiaks šokolaaditahvli. Kõik õpilased said õppeaastast 2016/2017 mälestuseks kooli nimega pastaka, ei jäetud kirjutusvahendita ka ühtki õpetajat/kasvatajat.

Eraldi tänukirjad anti üle õpetaja Helen Tuisule ning kahele tublile sporditegijale, kes osalesid Eestist ainukestena INAS noorte maailmameistrivõistlustel Tais.

Veel oli põhjust tänada õpetaja Jüri Vainut, kes viis 7. ja 8. klasside poiste tööõpetuse tundides valminud puutöö virtuaalnäitusele «Rütm» ning võttis õppeaasta jooksul oma õpilastega osa kõkidest näitustest Kose valla või kihelkonna raames.

Õpetaja Aime Pekki`le tänukiri algklasside õpilastest koosnenud näitetrupi juhendamise ning teatrifestivalile «Savilind» viimise eest.

Viimati muudetud: 05 Jun 2017 at 08:26