Sündmused, üritused, teated

Linnuprojekti 2. ülesanne esitatud

Postituse lisas Silme Kiin 30 Jan 2019
Sündmused, üritused, teated >>

Meie loodushuvilised küsitlesid oma kooli töötajaid. Eks siin sai nüüd ka õppida vestluse alustamist, küsitluse vajalikkuse ja eesmärgi põhjendamist, küsitletu vastuste ülemärkimist jpm. Kuna olin ise 1 küsitletutest, siis võtan vabaduse 5. klassi õpilasi kiita - said hakkama küll ja päris pikki lauseid suutsid üles märkida.
Intervjuust võttis osa 5 inimest, mis oli eelnevalt kokku lepitud ja küsimused ette valmistatud.
Seejärel  tegime neist vestlustest kokkuvõtte ja tulemuste põhjal ühise arutelu õpetaja Ingrid Joona eestvedamisel.
Lõpuks sai kõik pildi ja tekstina paberile, kasutades selleks kujundlikult lindude keelt.
Piltidel ongi kujutatud meie toidumajade külalised. Puuduvad vaid hiljem lisandunud pardipered ja hiireviu, kes käivad ka oma toidulauale lisa saamas. Viimane küll kuigi oodatud siia ei ole, sest paraku on tegu röövlinnuga ja väga osavaga, saagita ei ole ta siit veel lahkunud, mis omakorda tähendab mõne värvulise eluküünla lõppu.

Allpool mõned fotod lindudest ja õpilaste tõlgendused «lindude keelest».

Viimati muudetud: 30 Jan 2019 at 14:15