Teated

Põhikooli lõpuaktus

Postituse lisas Silme Kiin 16 Jun 2017
Teated >>

Aktus algas tavapärase vanaaegse koolikella helinaga, mille saatel saali saabusid lõpetajad koos klassijuhatajaga.

Direktor oma kõnes meenutas õppeaasta tegemisi ja üritusi ning  eksamisaginat ja tänas koostöö eest kooliperet ning lapsevanemaid, õnnitles vanemaid laste põhikooli lõpetamise puhul.

Mitu meeleolukat luuletust kandis ette huvijuht.

Tunnistuste jagamise vahepaladena esitles 8. klassi klassijuhataja Katri Saliste lõpetajate arvutitundides koostatud esitlusi/tutvustusi nende endi kohta.

Laulude esitamise eest hoolitsesid tüdrukud 8. ja 6.klassist.

Sõna said ka lõpetajad ise. Koos emaga astus saali ette 9.klassi noormees, kes julgelt ja soravalt andis väikese vimkaga iseloomustuse kõigi oma klassikaaslaste kohta ning ema tänas õpetajaid/kasvatajaid suure töö eest ja eraldi õpilaskodu kasvatajat Sirje Viigipuud. Kogu 9.klass koos ütles Paul-Eerik Rummo poolt kirja pandud sõnad:

Ma seisan harkisjalu
ja uudistan maailm.
Mul on naljakas saba
ja kaks suurt silma.
Ja ma ei taha
minna aia taha.

Mida veel lisada? Parim soovitus ju neile endile igapäevaellu kaasa.

9. klassi ainus tütarlaps esitas Andrew Lloyd Webberi kuulsaima hiti «Memory».

9. klassi klassijuhataja Kadrin Põldma pidas aktuse lõpetuseks heatujulise ja humoorika kõne.

Pärast aktust ühispildistamine kooli pargis tiigi ja purskkaevu taustal nagu ikka ja siis edasi juba kõik koos kooli kokkade poolt valmis seatud pidulauda.

Fotod: Liina Voolmaa

Viimati muudetud: 16 Jun 2017 at 08:42