Sündmused, üritused, teated

Postituse lisas Silme Kiin 14 Nov 2019
Sündmused, üritused, teated >>

Teooriale eelnes õppus.

Legendi järgi oli süttinud majandusjuhataja kabinet, häire käivitus ning ATS puldi juurde asus evakuatsioonijuht. Pisut veniv sai esimene märguanne kahjutulest, sest aega läks majaplaanil kindlaks tegemisega, millisest ruumist häire on vallandunud. Seega olid kärsitumad õppurid ja õpetajad juba esimese kella ajal fuajees sündmuste käiku jälgimas.

Peale teise kella käivitamist asusid kõik kooli sööklasse, kus evakuatsioonijuht viis läbi loenduse. Nii mitu hinge, kui oli tänasel päeval tunnis/ametis, oli ka kenasti kogunemiskohas kohal.

Õpilastele antud loengus koolitaja suutis suurepäraselt lapsi arueludesse kaasata, vastas nende küsimustele, selgitas häiresüsteemi põhimõtteid ja tulekustuti kasutamise nõkse.

Hiljem töötajatele tegi koolitaja kokkuvõtte enda filmitud videomaterjali põhjal: oli häid külgi ja ka mõningaid lihvimist vajavaid kohti.

Viimati muudetud: 14 Nov 2019 at 15:20