Sündmused, üritused, teated

Postituse lisas Silme Kiin 13 Feb 2020
Sündmused, üritused, teated >>

Ilmus temaatiline seinaleht.
Päev algas üldkogunemisega, kus slaidiprogrammi põhjal kinnitasime teadmisi internetiturvalisusest. Osales kogu õpilaskond.
Vanematele õpilastele tutvustasime uusi digiterade plakateid ja arutlesime teemal, kuidas oma digivahendeid paremini turvata.
Eraldi teemana käsitlesime valeuudiste levimist, levitamist, nende lekitamise viise ja nendest hoidumist.
Lahendasime Kübernööpnõela kohandatud testi.
Nooremad õpilased vaatasid esitlust "Bibi internetis", järgnes arutelu sõpruse ja netisõpruse teemal. Robootikaklassis said nooremad õpilased BeeBot põrandaroboti abil aidata Bibil õpimatil leida turvaline tee kaotatud telefonini.
Palju põnevust pakkus õpilastele QR koodide otsimine, mis olid paigutatud üle koolimaja.Leitud sõnadest tuli moodustada internetiturvalisuse lause.

Nutikamad ja tublimad said tunnustatud, kokku pävis tänu üritusel kaasalöömise eest 23 õpilast.

Viimati muudetud: 13 Feb 2020 at 12:30