Teated

Üritused 11.12. - 13.12.2018 Kosejõe Koolis

Postituse lisas Silme Kiin 06 Dec 2018
Teated >>

Kolmapäeval, 12. detsembril kell 13.00 1./4. ja 2./3. klassid suunduvad Oxforelli Puhkekeskuse jõulumaale.

Et tõelist Jõuluvana näha ja oma käega katsuda ei pea enam sadade kilomeetrite kaugusele Rovaniemisse sõitma. Oxforell Puhkekeskus muutub talviseks imedemaaks, kus toimetavad tegusad päkapikud ja külalisi võtab vastu lahke Jõuluvana: meisterdatakse jõulumeeneid, sõidetakse lumeõnne korral hobusaaniga ja ehitatakse lumelinna, mängitakse jõulumänge, tehakse piparkooke ja maistakse koos jõulutoite.

Poisteklubi õhtu – 20. aastat Poisteklubi Kosejõe Koolis

Neljapäeval, 13. detsembril 2018, on 7./9 ja 8. klassid kinos Artis vaatamas jõuluteemalist filmi “Eia jõulud Tondikakul”

Kogupere jõulufilm „Eia jõulud Tondikakul” on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale. Filmile spetsiaalselt loodud tunnusloo „Sel ööl on tunne“ esitab filmis debüütrolli teinud Liis Lemsalu. Filmi peaosades astuvad üles 11-aastane Paula Rits ja 13-aastane Siim Oskar Ots, kes valiti välja enam kui kolme tuhande kandidaadi hulgast.

Neljapäevaklubi: Lucia-päev

Püha Lucia mälestuspäev ehk luutsinapäev, mis tuletab meelde valguse võitu pimeduse üle ja juhatab sisse jõuluaja. Sellest päevast alates hakatakse kodusid kaunistama, et saabuvatest pühadeks valmis olla.

Meil õpetaja Tea Avaldi juhendamisel juba jõuluehteid näha siin ja seal. Kelmikas lumeeit Vilma oskab kommi ka kübarasse võluda, kui tahtmine tuleb.

Viimati muudetud: 11 Dec 2018 at 14:18