Teated

Üritused ja sündmused 22.01. - 26.01.2018

Jaanuarikuu neljas nädal võõrustab Kosejõe Koolis reisimuljete jutustajat, annab võimaluse osaleda maakondlikul joonistuspäeval ning hoiab käigus traditsioonilisi üritusi.

17. jaanuar oli poistele joonistuspäev

Maakondlik joonituspäev 2. - 4.klasside poistele teemal «Võidusõiduautod» toimus 17. jaanuaril 2018 Loksa Gümnaasiumis. Plakat siin.

Kosejõe Kool oli esindatud 3 poisiga.

Üritused 15.01. - 18.01.2018

Tervisenädal toob erinevaid tegevusi õues ja siseruumides.

Loe edasi

Uue aasta esimese õppenädala üritused

Tere tulemast kooli aastal 2018!

Loe edasi

Kosejõe Kooli jõulupidu sai teoks 21. detsembril.

Ühiselt tähistasid jõulude ja aastalõpu lähenemist nii õpilased ja lapsevanemad kui ka muu koolipere.

Täna teeme seepi!

Jõulunädala kavas on täna, 20.12.2017, see päev, mil koolipere ammutab teadmisi seebi ajaloo, koostise ja valmistamise osas.

2017. aasta 51. nädal on jõulunädal

18. detsembrist kuni 22.detsembrini on Kosejõe Koolis traditsiooniline jõulunädal.

13. detsembri õhtupoolik Viskla sõpradega

13.detsembri 2017.a õhtupoolik oli võimalik 14 õpilasel koos huvijuhi ja kasvatajaga veeta Viskla külamajas.

14. detsembril 2017 projekti «Korvpall kooli» näidistund

Projekti «Korvpall kooli» raames kohtub Kosejõe Kooli õpilastega projektijuht Taavi Kruut.

Paralümpiakomitee lõpetab spordiaastat

Kosejõe Kooli esindajana osaleb pidulikul vastuvõtul kehalise kasvatuse õpetaja Helen Tuisk.