Teated

Põhikooli lõpuaktus

15. juuni 2017 viis koolist välja 6 rõõmsat ja elevil noort inimest, põhjuseks põhikooli lõpetamine.

Jäänud veel lõpuaktus

13. juunil sai 9. klass sooritatud viimased eksamid. Seekord valikeksameid 2: inimeseõpetus ja inglise keel.

2017 INAS ATHLETICS CHAMPIONSHIPS

12. mai kuni 19. mai 2017 Bangkok

Kaks tundi matemaatikaga

07. juunil toimus kirjalik eksam matemaatikas, algusega 10.00 ja lõpuga 12.10.

Pidulik hommik

Pidulik hommikusöök kooliperele märkis suvevaheaja algust.

Suvevaheaeg käega katsuda

6. juuni jääb selle õppeperioodi viimaseks koolipäevaks 1. - 8. klassidele. Põhikooli lõputunnistuse taotlejad sooritavad eksameid kuni 13. juunini 2017.

Esimene eksam 9. klassil sooritatud

01. juuni oli ka eksamipäevaks põhikooli lõpetajatele. Sooritada tuli eesti keele kirjalik eksam.

Kevadkontsert õnnestus

01. juuni pärastlõuna tõi kooli saali kokku õpilaspere ning õpetajad/kasvatajad.

8. klass näitas oma teadmisi tööõpetuses

25. mai oli päev, mil 8. klassi õpilastel avanes suurepärane võimalus näidata õppeaasta jooksul omandatud oskusi ja vilumusi sooritades tasemetöö.

Põnev rännak teatrimaailma

Kevadine klassiekskursioon viis meid Tallinnasse Nuku Muuseumisse. See oli põnev rännak teatrimaailma, kus tutvusime erinevat liiki nukkudega ja saime nii mõndagi ka ise proovida.