Teated

Filmiõhtu «Olseni kambaga»

Teisipäeval jälle võimalus nautida filmiõhtut.

Õpilased segarühma «Kapak» kontserdil

23. novembril kohalikus külakeskuses annab tantsulise kontserdi segarühm «Kapak».

Õpilasesindus otsib presidenti

Kolmapäev, 22. november 2017, saab olema õpilasesinduse presidendi valimise päev.

«Kange Kadri»

25. november on kadripäev. Selle tähistamiseks 22. novembril tütarlastele traditsiooniline jõuvõistlus «Kange Kadri».

Loe edasi

Euroopa Komisjoni esindus tutvumas Kosejõel lairibaühenduse toimimisega 15. novembril

Ühendus paigaldati 2016. a suvel, leping allkirjastati Kosejõe Kooli ja Riigi Infosüsteemi Ameti vahel 09.09.2016, misläbi loobusime eelmisest teenusepakkujast ning saime kasutusse kiirema ja odavama internetiühenduse.

Tähistame taassünnipäeva

16. november on taassünnipäev ning sel puhul külas Viskla sõbrad ja teoks saab ühine lauluõhtu.

Õpilasesinduse valimised

Kolmapäeval, 15. novembril 2017, saab teoks Kosejõe Kooli õpilasesinduse valimine huvijuhi toetusel. Selleks on vastavad volitused käskkirja alusel kooli huvijuhile antud.

Teisipäevane filmiõhtu

14. novembri õhtupoolikul jätkub filmisarja «Olseni kamp» vaatamine.

Evakuatsiooniõppuse infotund

Reedel, 10. novembril, viiakse läbi evakuatsiooniõppuse infotund nii õpilastele kui õpetajatele.

Mardi-Jõumees

Mardipäevast inspireeritud võistlused poistele 09. novembril «Mardi-Jõumees».