Sündmused, üritused, teated

Klubilised tegevused järgmisel nädalal

Olgu ilm, milline tahes, klubiüritused toimuvad ikka.

24. jaanuaril 2019.a õpilased Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskoolis

Neljapäeval on võimalus 7./9. klassil koos klassijuhatajaga osaleda Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskooli avatud uste päeval ning oma silmaga veenduda, milliseid erialasid tulevase kutsehariduse omandamise eesmärgil võiks õppida just Vana-Vigalas.

23. jaanuaril 2019 päästeõppused

Kell 15.00 kuni 17.00 näidatakse meie kooli juures mitmesuguseid päästevõtteid: tule kustutamist, veest päästmist, elustamist.

22. jaanuaril kolm poissi joonistamas Loksa Gümnaasiumis

Teisipäeval, algusega kell 12.00 Loksa Gümnaasiumis maakondlik joonistuspäev 2. – 4. klasside poistele teemal «Operatiivsõidukid».

Talvised kunstikatsetused

Jaanuaris alanud õppetegevus on kunstiklassis olnud tulemuslik.

Nädal värskes õhus 14.01. - 18.01.2019

Värske õhu nädal - et arvuti ja nutika juurest natukenegi eemale saada, siis bussitäis huvilisi sai esmaspäeval parima ilmaga nautida Valgehobusemäe suusa- ja kelguradu.

Neljapäevane loodusring

Väikeste loodusringi huvilistega lindudele toidulisa viimas.

Korrastasime puudealuseid lumest ja lihtsalt nautisime lume- ning vihmasegust talveilma.

17. jaanuar ehk tõnisepäev on talvepoolitaja

Päev pikeneb kukesammu võrra.

Tõnisepäeval keerab karu teise külje, hülgel sünnib esimene poeg, putukatel tuleb hing sisse.

Laste meisterdamis- ja õmblustööd

Poekotid said valmis 5. klassi ja 9. klassi tüdrukud.

Tubli töö mõlemal hoolimata vanusevahest.

Omapärased nukud

Toimetulekuklass harjutas tööõpetuse tunnis sõlmede sidumist ja lihtsamat õmblemist.