Sündmused, üritused, teated

Ülekooliline kevadine spordipäev ja neljapäevaklubi

30. mail 2019 ülekooliline spordipäev.

Ikka jälle selle klausliga – kui ilma on. Paduvihmas ja poris me staadionil «kangelastegusid» teostama ei asu.

Ajakava siit.

Õhtupoolikul neljapäevaklubi.

29. mai ehk kolmapäev saab olema sisutihe

29. mail 2019 järgmine koolieksam, sedakorda inimeseõpetus. Eksamit sooritab 4 tulevast Kosejõe Kooli lõpetajat 9.klassist. Eksami algus kell 9.00.

Eesti keele eksam läks edukalt, neljad ja viied jagunesid täpselt pooleks.

Eesti Eriolümpia jalgpalliturniir

28. mail 2019 Eesti Eriolümpia jalgpalliturniir Viljandis.

EO Eesti Ühendus ja Viljandi jalgpalliklubi Tulevik kutsuvad eriolümpia euroopa jalgpallinädala raames kõiki EO liikmesasutuste meeskondi Viljandi kunstmurustaadionile jalgpalliturniirile. Kosejõelt 9 liikmeline poiste esindus koos treeneriga osalemas.

Väljasõit kell 12.00, tagasi umbes 21.30.

Kosejõe Kooli XVIII mõisapäev

22. mail 2019 sai teoks järjekordne mõisapäev pealkirja all «Pill hüüab ja jalg tatsub».

Kakerdaja rabas

Esimene lõpueksam edukalt seljataga ... järgnes lõõgastav matk kaunisse rabasse, kõik pinged said õiges kohas maandatud. Kaasas ka sõbrad 7. ja 8.klassist.

Muljeid Eesti Vabaõhumuuseumi muuseumitunnist

Meie algklasside lapsed ootasid põnevusega päeva, mil pääseks eemale igapäevasest koolitööst ja saaks kogeda teistsuguseid elamusi.

Loe edasi

Meie tütarlaste ja 8.toimetulekuklassi selle õppeaasta viimased kokkamise saavutused

Valmis Itaalia köögist Tiramisu kook, Soome köögist Karjala pirukas munavõiga ja Lõuna- Aafrika köögist Bobotie. Toidud tulid maitsvad. Retsepti jälgimine oli tihe.

Mõisapäeva puhul said ka õpetajad Tiramisut mekkida.

Purskkaev kolis tiiki

Talvekorteris oma kuldsele läikele uue värskuse saanud purskkaev on jälle tiigis.

Kosejõe Kooli õpilased õppekäigul RMK Viimsi külastuskeskuses 23.05.2019

Õppekäigul «Metsas on väge» Riigimetsa Majandamise Keskuse Viimsi külastuskeskuses 23. mail 2019 eesmärgiga õppida leidma seoseid metsa eluringis, mõelda metsast saadavatele hüvedele, inimetegevuse mõjust loodusele ja äratada huvi ning austust looduse vastu (buss kooli juurest kell 13.00 ja tagasi koolis kell 16.45) loodusringi õpilased (14 õpilast) koos loodusringi juhendaja ja huvijuhiga.

Täpsem programmi info siit

Mõisapäev XVIII korda

Kolmapäewal, 22. lehekuu päewal, kell 7 pääle lõunat Kosejõe Kooli XVIII mõisapäev päälkirjaga «Pill hüüab ja jalg tatsub!». Erikülaline Pritsumeeste puhkpilliorkester.

Kuulutus siit