Teated

Koduloomuuseumi ja raamatukogu külastamine

26. septembrile 2017 on planeeritud ka Kosel koduloomuuseumi, kus uus ekspositsioon tahab ülevaatamist, ja Kose raamatukogu külastamine.

Nabatantsu treeningud alustavad taas

Esimene treening Kosejõe Kooli tüdrukutele 26. septembril 2017.

Juhendaja Kristin Soone, toimumiskoht Kose spordimaja.

Vihmasadu annab aega loominguks

Kuna septembrikuu ei soosi õuemänge, siis saab panustada aega meisterdamisele ning joonistamisele.

Eestimaa õpib ja tänab

Aasta Õpetaja auhinnagalale Eestimaa õpib ja tänab, kus tänatakse ning tunnustatakse ka rahvusvahelistel õpilasvõistlustel edukalt esinenud õplasi, on palutud 2 Kosejõe Kooli tublit sportijat.

EO Eesti Ühenduse jooksukross

EO Eesti Ühenduse jooksukross toimub Siimustis ja korraldaja/võõrustaja on Kiigemetsa kool 21. septembril 2017.a.

Neljapäevaklubi ootab sügise sünnipäeva

Üle aasade sügis astus,

roostes võti tal rinnataskus.

Suve uksed ta keeras lukku,

konn jäi uniseks, siil jäi tukku.

Helgi Muller

Poisteklubi toimetused 18. - 22.septembril

Kui sügis tõesti sallib enda kõrval vananaistesuve, siis õues on Poisteklubil plaanis teisipäevane lõkkeõhtu.

Planeerime ülekoolilist spordipäeva

Soosiva ilmataadi pilgu all vast 19. septembril, teisipäeval, õnnestub staadionil spordipäev maha pidada.

Tiik jälle purskkaevuta

Sügis läheneb pikkamisi ning vihma pihustades. Toimekad poisid said taas purskkaevu tiigist välja.

Loe edasi

Baltisaksa-Eesti kultuuripäevad kaasasid Kose-Uuemõisa mõisa oma programmi

Baltisaksa-Eesti kultuuripäevad kaasasid Kose-Uuemõisa mõisa oma programmi, mistõttu 02. septembril 2017 külastas mõisahoonet 20 sakslasest ja 10 eestlasest koosnev huviliste grupp.