Teated

Teated >>
25. mail 2018 kell 10.00 on esimene koolieksam 9. klassil

Esimene eksam on suuline valikeksam.

Kooli 75. aastapäeva pidulik aktus ja mõisapäev

EO Eesti Ühenduse jalgpallivõistlus Viljandis

EO Eesti Ühendus ja Viljandi JK Tulevik kutsuvad kevadisele jalgpalliturniirile Viljandisse 23. mail 2018.a.

Kosejõelt osaleb 9-liikmeline meeskond õpetaja Heleni eestvedamisel.

Möödunud sündmused pildis

Eelmine ja käesolev kalendrikuu on liikunud kooli aastapäeva ürituste ettevalmistamise tuhinas. Seepärast ka prügikonteineri illustreeriv foto.

Siirad tänusõnad kõigile, kes on mõisa ja koolimaja korrastamisel käed töiselt mustaks saanud, higi valla päästnud ja igati toimekas olnud.

Lauluring laulab Ravila mõisas

Neljapäeval, 24. mail 2018, Kosejõe Kooli lauluringi lapsed esinemas kontserdiga Ravila mõisas.

Kuulutus siin.

Neljapäevaklubi

Neljapäeva, 17.mai 2018, õhtupoolik sisustatud neljapäevaklubiga ja teemaks on Kosejõe 75 - mälestusi filmis ja pildis.

9.klass ja lisaõppe klass väljasõidul Pärnus

Kooliaasta lõpp läheneb kiiresti ja nii on viimast õppeaastat Kosejõel koolirõõme nautivad 9. ja lisaõppe klass planeerinud ühise väljasõidu Pärnu Tervise Paradiisi veekeskusesse neljapäevaks, 17.maiks 2018.

Väljasõit koolist kell 08.30 ja tagasi ollakse umbes kell 18.00.

16. mail lauluringi kontsert Kose pastoraadis

Kolmapäeval, 15.mail 2018, Kosejõe Kooli lauluringi lapsed (16 õpilast) andmas kontserti Kose pastoraadi valges saalis.

Väljasõit koolist kell 18.35. Kontserdi algus kell 19.15.

Kuulutus siin.

15. mail õpilased loodusrajal

15. mail 2018, teisipäeval, 4. - 8.klasside õpilased (17 õpilast) Tädu loodusõpperajal RMK õppeprogrammi «Metsa sees on puud» raames.

Väljasõit koolis kell 14.00 ja tagasi jõutakse umbes 18.00.

Enne süüakse lõunasöögist vastupidavus püsivamaks ja oode võetakse linnupetteks kaasa. Nii et peaks tulema tore päev uute teadmiste ammutamiseks.

Maikuu teises nädalas veel

Maikuu teise nädala (07.05.2018 - 11.05.2018) tegemised/sündmused.