Sündmused, üritused, teated

Toimetused 17.septembrist kuni 19.septembrini 2019

Teisipäeval on selle õppeaasta esimene tüdrukute tantsutreening, osaleb 9 tütarlast 1. - 9.klassini. Koolist buss suundub Kosele kell 18.45 ja koolis tagasi ollakse kell 20.00. Piigadega kaasa läheb huvijuht.

Kolmapäeval tehakse neljapäevaklubi ja seal räägitakse veel suvemälestusi (vol. 2).

Neljapäeval annab koolipere oma panuse ülemaailmsesse koristuspäeva.

Näitusi uudistamas

15 õpilasest koosnev seltskond vabatahtlikke sai huvijuhi algatusel 11.09.2019, kolmapäeval, käia Kose kiriku muuseumis ja kirikutornis vaatamas näitusi: Vello Saliste fotonäitust ja näitust «Ingerisoomlaste 100 aastat».

Vaba aeg möödus kiikudes

Et 10. september 2019, teisipäev, oli helde päikesepaistega, siis huvijuht korraldas õpilastele väljasõidud Viskla küla kiiklasse.

Käidi kahes grupis, kõigepealt 14 õpilast ja siis 12 õpilast. Kõik said umbes tunni jagu joosta, rahmeldada, kiikuda ja sügisilmast rõõmu tunda.

Üritused ja väljasõidud uue õppeaasta teisel nädalal

Kolmapäeval, 11.09.2019, kell 14.30 on 6. kuni 9.klassi õpilased koos huvijuhiga külastamas näitusi Kose kirikus. Pilk visatakse peale Vello Saliste fotonäitusele kiriku muuseumis ja kirikutornis näitusele «Ingerisoomlaste 100 aastat».

11. septembril neljapäevaklubis heietatakse suvemälestusi.

12. septembril korraldab poisteklubi «rebaste» ristimise.

Swebank andis taas abikäe

29. augustil 2019 Swedbank`i 23 kena inimest kolisid ja koristasid õpilaskodus, tegid puhtaks mõisamaja I korruse ja värvisid lõbusaks spordisaali.

Lõpuaktus õnnestus

Rõõm, et lisaks õpilastele, koolitöötajatele olid osalemas iga lõpetaja pereliikmed ja ka Kose valla esindaja.

4. juunil on Eesti lipu sünnipäev

Esimene sinimustvalge trikoloor saab 135 aastat vanaks, mida Kosejõe Koolis tähistas koolipere ühise pidulikuma lipuhommikuga platsil, kus trikoloor igapäevaselt lehvimas.

Ürituse viis läbi huvijuht. Pärast lühikest kõnet lauldi ühiselt  «Eesti lipp» (Martin Lipp/Enn Võrk).

Reedel, 7.juunil 2019

9. klassi lõpuaktus algusega kell 10.30.

Neljapäev, 6.juuni 2019

1. tunni ajal näitab loodusring videoid/pilte selle õppeaasta rajakaamera salvestistest.

Algusega kell 11.15 Kosejõe Kooli solistide kontsert. Esinevad 3 tütarlast.

Õhtul, algusega kell 18.45, kevadkontsert. Jagame kiitust, avaldame tänu.

5. juunil 2019, kolmapäeval

05.06.2019 algusega kell 09.00 viimane koolieksam. Kõige raskem ikka kõige lõpus ehk siis matemaatika.

Kolmapäeval kell 14.00 õppenõukogu. Otsustame järgmisse klassi üleviimised ja lõputunnistuste väljastamise.

Lauluringi 15 õpilast Ravilas mõisas esinemas. Väljasõit kell 18.30, kontserdi algus 19.30 ja tagasi koolis kell 20.45.