Teated

Teated >>
Osalemine suvises noortelaagris

23. – 27. juulil 2018 toimub Põlvamaal Valgemetsal seitsmeteistkümnes Päästeala Noortelaager. Laagrisse oodatakse 200 last ja noort vanuses 7 - 15 aastat.

Kosejõe Koolist osaleb laagri tegevustes kolm söakat noort daami.

Kiitus huvi ülesnäitamise eest keset suvist koolivaheaega!

Viimane koolipäev

Täna, 12. juunil 2018, saavad põhikooli lõputunnistuse pidulikul aktusel viis 9. klassi õppurit.

Lisaõppe ühe õppeaasta pikkuse kursuse lõpetab kolm õpilast.

7. - 9. klassi piigade selle õppeaasta viimased küpsetised

Maitsev hüvastijätt. Kellel selle õppeaastaga ja klassikomplekti numbriga ning kellel kooliga üleüldse.

Kosejõe õpilased loodusõppepäeval

5. juunil toimus Nurme kooli eestvedamisel loodusõppepäev.

Eriolümpia Eesti Ühenduse kergejõustikuvõistlused

31. mail 2018 võõrustas Kammeri Kool 27 asutust 178 sportlasega.

Võistlus oli ka kvalifikatsiooniks maailmamängudele pürgivatele sportlastele. Rebimine saab olema tihe, kui neljale kohale on kandideerimas 21 sportlast ja hetkel veel ei ole sportlasi maailmamängudele kinnitatud.

Matemaatika eksam

Sündmusi täis nädal lõpeb peamurdmisega 9. klassi jaoks, kel sooritada veel viimane eksam - matemaatika.

Kevadkontsert

Neljapäeval, 7. juunil 2018, algusega kell 18.50 kevadkontsert.

Kolmapäeval lauluringi lapsed Ravilas

Kuna äpardused ei otsi mitte kände/kive vaid tikuvad inimeste ligi, siis tuleb Ravilas planeeritud kontsert uuesti päevakorda.

Ülekooliline kevadine spordipäev

Traditsiooniline kevadine spordipäev toimub 6. juunil 2018 ehk kolmapäeval.

Staadionile kogunetakse kell 11.15.

Ettevõtmised 05. juunil 2018

Teisipäeval, 5. juunil 2018, on viis Kosjõe Kooli 6. - 7.klassi õpilast osalemas Nurme Kooli looduspäeval.

Buss kooli juurest väljub 08.30 ja tagasi plaanitakse olla kell 16.00. Hommikul koolis kõht süüakse täis, kaasa võetakse tagavaramoon ooteks ja lõunat pakub võõrustav kool. Peaks jaguma jaksu ja ettevõtlikkust looduspäeval edukaks osalemiseks.