Teated

Kolmapäevane Poistklubi õppus

8. novembril Poisteklubis õppus «Kuidas aidata pimedat?»

Loe edasi

Teisipäevane filmiõhtu «Olseni kambaga»

1. osa «Olseni kamp»

9.klassi ja lisaõppe klassi õpilased Rootsi päeva kontserdil

6. novembril Rootsi-Mihkli kirikus kontserdil 7 õpilast koos huvijuhiga. Buss kooli juurest kell 17.00 ja tagasi koolis kell 20.30.

Loe edasi

Harjumaa ja Tallinn kooliõpilastele algab taas projekt «KAITSE END JA AITA TEIST» (KEAT)

«Kaitse end ja aita teist» projekti juhtorganisatsiooniks on Päästeameti Põhja päästekeskus ja koostööpartnerid Eesti Punase Risti Tallinna Selts, PPA Põhja Prefektuur, Kaitseliit, Maanteeameti põhja regioon, Sisekaitseakadeemia, Tallinna Haridusamet, Tallinna Sotsiaal-ja Tervishoiuamet, Operation Lifesaver Estonia ning teised koostööpartnerid.

Hingedepäeva tähistamine

Neljapäeval, 02. novembril, enamik kooliperest suundub Kose kirikusse ja kalmistule.

Õudukaõhtu

Kolmapäeval, 01. novembril, on Poisteklubis õudukaõhtu.

Poisteklubi mängib plikadega

Teisipäeval, 31. oktoobril, mängib Poisteklubi koosseis kooliõdedega pallimänge.

Lugesime ja laulsime ette

Sel aastal otsustasime ettelugemispäeva tähistada pisut teistmoodi.

Meie märksõnaks oli armastatud lastekirjanik LEELO TUNGAL, kes suvel pidas oma 70.sünnipäeva. Selle üritusega soovisime kogu meie väikese kooliperega kirjanikule PALJU ÕNNE!

Loe edasi

Kooli tänuüritus meie tublile sportlasele

20.oktoobril pidasime kogu kooliperega meeles 8.klassi õpilast ja tema treenerit  tublide saavutuste eest Itaalisas Genovas Euroopa noorte paramängudel (European Para Youth Games).

Loe edasi

Neljapäevaklubi meenutas esimest möödasaanud õppeperioodi

Neljapäevaklubi meenutas mööda saanud esimest «viisikut»: üritused jäid meelde, järelikult meeldisid.