Teated

Õppenõukogu

Õppenõukogu koguneb 2. juunil 2017 kell 11.30.

Kevadkontsert

01. juunil 2017 kell 15.00 algab kevadkontsert.

Emakeele eksam põhikooli lõpetajatele

01. juuni 2017 s.o. neljapäev avab põhikooli lõputunnistuse taotlejatele eksamiperioodi, seda kirjaliku eksamiga emakeeles.

Kosejõe Kooli õpilaste kontsert Paunküla Hooldekeskuses

Neljapäeval, 1. juunil 2017, on Kahro Kivilo juhendamisel Paunküla Hooldekeskuses esinemas kontserdiga Kosejõe Kooli õpilased.

KEAT-projekti lõppvõistlus

Kolmapäeval, 31.mail 2017, on Kosejõe Kooli esindus õpetaja Helen Tuisu saatel projekti «Kaitse end ja aita teist» lõppvõistlusel Tallinnas, Sisekaitseakadeemias.

AHHAA teadusteatri etendus naabermõisas

24.mail oli meie kooli 3., 5./7. ja 8.klassi õpilastel tore võimalus osa saada AHHAA teadusteatri etendusest Ravila mõisas.

3. klass NUKU Muuseumis

25. mai 2017 leiab meie 3.klassi 7 õpilast ja klassijuhataja Tallinnast NUKU Muuseumist, et lüüa kaasa muuseumi õppeprogrammis.

Ahhaa Teaduskeskuse väljasõidutunnid Ravila mõisas

24. mail 2017 võimalus osaleda Ahhaa teaduskeskuse väljasõidutunnis Kosejõe Kooli  7 õpilasel 5., 7. ja 8.klassist ning 3.klassi 7 õpilasel.

Eesmärgiks tutvuda keemia- ja füüsika algteadmistega meie igapäevaelus.

Loodusõppepäev Endla looduskaitsealal

18.05.2017 käisime loodusõppepäeval Endla looduskaitsealal (6. ja 8. klassi 4 õpilasega).

Teemaks oli vesi : Norra- Oostriku allikad.

Loe edasi

Matemaatikapäevad «Mängida on tore»

Selle aasta matemaatika päevade «Mängida on tore» mõte pärines HITSA õpilaskonkursist «Mängumaraton».