Teated

Külas noorsoopolitsenik

Esmaspäeval ja kolmapäeval on koolis külas noorsoopolitseinik Vivian Poolak.

Sõidukite võõrandamisest

Oksjon Osta.ee vahendusel oli edukas 2 koolile kuulunud sõiduki osas. Müük õnnestus ning lepingud on vormistatud Volkswagen Caravelle ja Ford Focus 131 ASL osas.

Edu uutele omanikele!

Naljakuu tahab nalja

5. aprillil järjekordne neljapäevaklubi «Teeme nalja».

9. klass väljasõidul kutseõppeasutusse

5. aprillil 2018 ühinevad 9. klassi õpilased lisaõppe klassiga väljasõidul Järvamaa Kutsehariduskeskuse Särevere õppekohta.

Lemmikmuusika õhtu

4. aprillil 2018 korraldab Poisteklubi lemmikmuusika õhtu.

Ümarlaud 7. klassi õpilase toetamiseks ja nõustamiseks

3. aprillil kell 15.15 koguneb laua ümber kooli esindus ning tugispetsialistid väljapoolt kooli.

Karjäärinõustamine 8. - 9. klassile

Põhja-Eesti Rajaleidja Keskuse karjäärinõustaja aitab ja suunab valikutes 8. - 9.klassi õppureid.

Lihavõtted õppeköögis

Ootame pühi ja valmistume kätt harjutades. Kindlasti ei pea seejuures suu tühi olema, sest teada ju on - kelle suu matsub, selle jalg tatsub.

Inimeseõpetuse teemapäev «Turvalisus» Keila Koolis

Osalesime üritusel esmakordselt ja sellepärast ei osanud arvata, milliseid väljakutseid see kaasa toob. Kokku oli tulnud üle saja 5.-8. klassi õpilase mitmetest koolidest üle terve Harjumaa. Meie kooli õpilastest osales 4-liikmeline esindus: 1 õpilane 6. klassist, 2 õpilast 7. klassist ja 1 õpilane 8. klassist.

Kontsert kolmapäeval

Kolmapäeval, 28. märtsil 2018, esineb koolis kontserdiga ansambel «Kortsutaltsutajad».