Sündmused, üritused, teated

Loodusringi lastega Viimsi külastuskeskuses

Õppekäigul Riigimetsa Majandamise Keskuse Viimsi külastuskeskuses 23. mail 2019 õppeprogrammi «Metsas on väge» raames 14 loodusringis osalevat õpilast koos loodusringi juhendaja ning huvijuhiga.

Loe edasi

PrgeTiigri taotluse esitamine oli edukas

ProgeTiigri programmi seadmete taotlusvoor haridusasutustele 2019 raames Kosejõe Kooli esindajana koostas taotluse arvutiõpetuse õpetaja ning tänaseks on taotletud toetust asutud kasutama ehk soetama taotluses märgitud vahendeid. ProgeTiigri sihtfinantseerimise leping HITSA ja Kosejõe Kooli vahel allkirjastati lõplikult 22. mail 2019.

Sel korral esitati HITSA ProgeTiigri seadmete taotlusvooru kokku 399 taotlust, millest hindamiskomisjoni otsusel sai positiivse vastuse 185 taotlust (neist 89 esmakordsed taotlejad ja 96 korduvtaotlejad).

Ülekooliline kevadine spordipäev ja neljapäevaklubi

30. mail 2019 ülekooliline spordipäev.

Ikka jälle selle klausliga – kui ilma on. Paduvihmas ja poris me staadionil «kangelastegusid» teostama ei asu.

Ajakava siit.

Õhtupoolikul neljapäevaklubi.

29. mai ehk kolmapäev saab olema sisutihe

29. mail 2019 järgmine koolieksam, sedakorda inimeseõpetus. Eksamit sooritab 4 tulevast Kosejõe Kooli lõpetajat 9.klassist. Eksami algus kell 9.00.

Eesti keele eksam läks edukalt, neljad ja viied jagunesid täpselt pooleks.

Eesti Eriolümpia jalgpalliturniir

28. mail 2019 Eesti Eriolümpia jalgpalliturniir Viljandis.

EO Eesti Ühendus ja Viljandi jalgpalliklubi Tulevik kutsuvad eriolümpia euroopa jalgpallinädala raames kõiki EO liikmesasutuste meeskondi Viljandi kunstmurustaadionile jalgpalliturniirile. Kosejõelt 9 liikmeline poiste esindus koos treeneriga osalemas.

Väljasõit kell 12.00, tagasi umbes 21.30.

Kosejõe Kooli XVIII mõisapäev

22. mail 2019 sai teoks järjekordne mõisapäev pealkirja all «Pill hüüab ja jalg tatsub».

Kakerdaja rabas

Esimene lõpueksam edukalt seljataga ... järgnes lõõgastav matk kaunisse rabasse, kõik pinged said õiges kohas maandatud. Kaasas ka sõbrad 7. ja 8.klassist.

Muljeid Eesti Vabaõhumuuseumi muuseumitunnist

Meie algklasside lapsed ootasid põnevusega päeva, mil pääseks eemale igapäevasest koolitööst ja saaks kogeda teistsuguseid elamusi.

Loe edasi

Meie tütarlaste ja 8.toimetulekuklassi selle õppeaasta viimased kokkamise saavutused

Valmis Itaalia köögist Tiramisu kook, Soome köögist Karjala pirukas munavõiga ja Lõuna- Aafrika köögist Bobotie. Toidud tulid maitsvad. Retsepti jälgimine oli tihe.

Mõisapäeva puhul said ka õpetajad Tiramisut mekkida.

Purskkaev kolis tiiki

Talvekorteris oma kuldsele läikele uue värskuse saanud purskkaev on jälle tiigis.