Sündmused, üritused, teated

Keelenädala järelkaja

Keelenädala raames valminud õnnitluskaardid eesti keelele said postitatud Eesti Keele Instituudi aadressile.

Täna saabus vastus EKI direktori allkirjaga, kus tänatakse meie õpilasi nimeliselt kaunite piltide ja emakeelesoovide eest.

Loodushuvi kasvab koos kevadega

Neljapäeval, 04.04.2019, oli õues soojakraade ja päikesepaistet. Loodusring käis uurimas, kes on talveunest ärganud ja kuidas on pungad paisunud ning õied avanenud.

Üritused aprillikuu esimesel nädalal

Kolmapäeval,  03.04.2019, kogu kooliga Viimsi muusikaliteatrisse vaatama etendust «Tahan olla suur» ja õhtupoolikul Poisteklubi õhtu.

Neljapäeval,  04.04.2019,  külas tantsuansambel Murueided.

Rajakaameras seekord

Veel märtsikuiseid võtteid rajakaamera vaateväljast.

Loodusringis 28. märtsil 2019

Väikeste loodushuvilistega lindudele toidulisa panemas.

Endiselt on erinevad karvased ja sulelised toimetamas ja einestamas: oravad, varesed, harakad, rähnid, musträstad, tuvid, vindid, talvikesed, leevikesed, tihased ja puukoristajad.

Järgmisel nädalal veel

Kolmapäeval,  27.03.2019, Poisteklubi filmiõhtu.
Neljapäeval, 28.03.2019, neljapäevaklubi tantsuõhtu.

Vabariiklik erivajadustega laste lauluvõistlus

27. märtsil 2019 kell 11 vabariiklik erivajadustega laste lauluvõistlus Vastemõisa rahvamajas, Põhja-Sakala vallas, Viljandimaal.

Üritused selle aasta 12. nädalal

Läheneme märtsikuu lõpule.

Aasta 2019 12.nädal oli sündmustest tulvil.

Õpilased kontsert-tänuõhtul

21.03.2019 õpilased Kose Kultuurikeskuses kontsert-tänuõhtul.

Algas kevad!

20. märtsil kell 23.58 algas kevad.

Kool võtab tasapisi kevadisema väljanägemise, kunstitund on toonud meie hulka ulakaid jänkusid ja kirjusid tibusid.