Teated

Linnusõpradel uus ülesanne

Teiseks ülesandeks on linnuteemaline kingitus EV100 aastapäevaks.

Projektis osalejad on asunud nuputama ja kavandama, kuidas ülesannet lahendada.

Loe edasi

Nobedad kudujad tõid jõuluootuse meeleolu

Seekord on nobedad kudujad, Kosejõe Kooli tublid tüdrukud, saanud valmis päkapikud.

Neljapäevaklubi 7.detsembril

Neljapäevaklubis on tantsuõhtu.

Poisteklubi õhtu: Soome 100

Poisteklubi tähistab oma üritusega Soome 100-ndat aastapäeva.

Õpilased Viimsi Huvikeskuses jõuluetendusel 6. detsembril 2017

MTÜ Viimsi Huvikeskuse ja Viimsi Muusikaliteatri ühistööna valmiv lavastus esietendub Eestis esmakordselt. Kosejõe Kooli õpilastel võimalus etendust külastada.

Loe edasi

6. detsembril, kolmapäeval, koolis Põhja-Eesti Rajaleidja Keskuse karjäärinõustaja

Külas on Põhja-Eesti Rajaleidja keskuse nõustaja Kaia Petser.

Ühele õpilasele on ajaliselt planeeritud 30 minutit.

Vaadatakse koos õpilasega üle täidetud TASK küsimustik, võetakse kasutusele karjääri töövihik.

Loe edasi

5. detsembril Kosejõe Kooli esindajad Eesti Olümpiakomitee korraldatud vastuvõtul

Eesti Olümpiakomitee (EOK) tunnustab pidulikul vastuvõtul tänavusel teisel poolaastal rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt nii täiskasvanute, noorte, veteranide kui ka paraklassides medaleid võitnud sportlasi.

I trimester lõppenud

I trimester lõppes 01. detsembriga 2017. Õppurid on oma tööle ja suhtumisele tagasiside saanud läbi hindamistulemuste.

Rajakaamera toimkond tegutseb

Kõigepealt tegime  metsatee okstest puhtaks. Seejärel tuli rajakaamera ümbrus korralikult puhastada. Tuules liikuvad oksad, mis jäävad kaamera vaatevälja, võivad muidu ilmaaegu kaamerat aktiveerida ning pole huvitav meil pärastpoole kaadreid tühjast metsaalusest üle vaadata. Loodame, et nüüd on iga liikumise puhul märgata ka mõnd looma või lindu. Võtsime kaasa ka loomadele  söögipoolist.

Kokkuvõte matemaatikanädalast

Seekord oli matemaatikanädala eesmärgiks tutvustada õpilastele pisut teistsuguseid matemaatikaga lähemalt või kaugemalt seotud põnevaid ülesandeid  ja tegevusi.