Sündmused, üritused, teated

Sündmused 28.01. - 01.02.2019

Kolmapäeval,  30.01. 2019,  Poisteklubis - lipsuseminar.
Neljapäeval, 31.01.2019,  «rivistus».
Reedel, 01.02.2019, kultuurhommik Tartu rahu aastapäevaks.

Muljeid Vana-Vigala TTK avatud uste päevast

7./9.klassi õpilased tutvusid Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskoolis erialadega, mida kooli lõpetades on võimalik õppima minna.

Neljapäeval loodusringis

Neljapäev, 24. jaanuar, taaskord loodusringi toimetuste aeg.

Loe edasi

Algav sea-aasta andis meisterdajatele idee

5.;8.;9. klassi tüdrukud meisterdasid vildist põrsakesed, kelle kõrvad ja saba on helkurribast.

Klubilised tegevused järgmisel nädalal

Olgu ilm, milline tahes, klubiüritused toimuvad ikka.

24. jaanuaril 2019.a õpilased Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskoolis

Neljapäeval on võimalus 7./9. klassil koos klassijuhatajaga osaleda Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskooli avatud uste päeval ning oma silmaga veenduda, milliseid erialasid tulevase kutsehariduse omandamise eesmärgil võiks õppida just Vana-Vigalas.

23. jaanuaril 2019 päästeõppused

Kell 15.00 kuni 17.00 näidatakse meie kooli juures mitmesuguseid päästevõtteid: tule kustutamist, veest päästmist, elustamist.

22. jaanuaril kolm poissi joonistamas Loksa Gümnaasiumis

Teisipäeval, algusega kell 12.00 Loksa Gümnaasiumis maakondlik joonistuspäev 2. – 4. klasside poistele teemal «Operatiivsõidukid».

Talvised kunstikatsetused

Jaanuaris alanud õppetegevus on kunstiklassis olnud tulemuslik.

Nädal värskes õhus 14.01. - 18.01.2019

Värske õhu nädal - et arvuti ja nutika juurest natukenegi eemale saada, siis bussitäis huvilisi sai esmaspäeval parima ilmaga nautida Valgehobusemäe suusa- ja kelguradu.